Wieczór panieński Koszalin

Zamykamy do 27 osób

Niesamowite przeżycia w ostatnią wolną noc przed ślubem

Organizujesz wieczór panieński w Koszalinie? Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, oryginalnego dla Panny Młodej? Chcesz, aby zapamiętała tę noc na długie lata? Zapraszamy do ToNiePokój. Zapewniamy dużą dawkę emocji w mrocznym stylu. Przekonaj się na własnej skórze!

ToNiePokój – tajemniczy Escape Room

Jest to gra, która wiąże się z tajemniczością i mrocznymi przygodami. Masz odwagę wraz z uczestnikami wieczoru panieńskiego, aby tutaj wejść i zmierzyć się ze strachem? Wchodząc do konkretnego pokoju, nie ma już odwrotu. Wyjście gwarantuje tylko prawidłowe rozwiązanie zagadek i wszelkich tajemnic znajdujących się na terenie pokoju. Liczy się każda minuta.

Na opuszczenie pokoju został przydzielony czas – 60 minut. Ważna jest współpraca. Każdy z uczestników wieczoru panieńskiego w Koszalinie musi zaangażować się w zabawę, wykazać się sprytem, kreatywnością i logicznym myśleniem. Działanie w grupie to podstawa! Poziom zagadek jest adekwatny do grupy odwiedzającej Escape Room. Przełam swoje lęki już dziś w jednym z pokojów zagadek.

Wieczór panieński Koszalin – przygoda pełna strachu i tajemnic

Wieczór panieński w Koszalinie to doskonała okazja, aby przeżyć niesamowitą przygodę w swoim życiu. U nas nie ma nudy, jest za to duża dawka wrażeń, przeżyć, które w głowie pozostają przez długi czas. Pokoje owiane są tajemnicą, mnóstwo w nich przedmiotów o niecodziennym wyglądzie, większość z nich nawiązuje do horroru. Czy Ty i Twoi znajomi jesteście gotowi na podjęcie takiego wyzwania?

Jeśli pragniesz zorganizować wieczór panieński, który będzie bardzo oryginalny i nietypowy, skorzystaj z naszej oferty. Proponujemy cztery pokoje zagadek do wyboru. Każdy różni się od siebie, ale każdy dostarcza strachu, adrenaliny i licznych emocji. Gwarantujemy zabawę na najwyższym poziomie. Zarezerwuj dogodny termin wizyty. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Jesteśmy do dyspozycji!

Escape Room to świetne rozwiązanie jako:

Jeśli uwielbiasz

icons8-carousel-100

dobrą zabawę

puzzle

kreatywne myślenie

icons8-treasure-map-100

odkrywać nieznane

labyrinth

przygodę

to ROZRYWKA dla Ciebie!

prywatka escape room


Prywatka - świetna zabawa do białego rana ;) Ale ile można szaleć na parkiecie? Najwyższy czas już się zbierać do domu. Ale… zaraz, zaraz… Dlaczego drzwi są zamknięte? Tak świetnie się bawiliście, że nie słyszeliście, kiedy obsługa prosiła, abyście opuścili lokal. No cóż… trzeba dzwonić do managera - tylko on ma klucze, ale spokojnie... dobrze go poznaliście ostatniej nocy i gdzieś zapisywaliście jego numer. Teraz tylko trzeba poskładać go w całość, by zadzwonić i wydostać się z klubu.

warsztat


Warsztat - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Wydostań się z warsztatu w 60 minut!

mrok


Mrok - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę Mroku w 60 minut!

zbrodnia


Zbrodnia - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę zbrodni w 60 minut!

PREZENT!

Szukasz pomysłu na prezent? Potrzebujesz prezentu na już bez wychodzenia z domu? Podaruj bezcenne wspomnienia i świetną zabawę! Bilet do ToNiePokój to idealny prezent na każdą okazję! Voucher, to przepustka do magicznego świata zagadek.
Voucher można zakupić na miejscu oraz elektronicznie dokonując wpłaty na wskazane konto i wysyłając potwierdzenie przelewu na adres email : kontakt@toniepokoj.pl Voucher w formacie PDF wysyłamy w ciągu 24h.
Małgosia Wiśniewska To Nie Pokój
Numer konta: 36 1140 2004 0000 3902 7743 7898
Gra 60 minut od 2 do 4 osób - 99 zł
Każda kolejna osoba - 25 zł
Organizator zastrzega sobie zmianę ceny przy rezerwacjach po za godiznami rezerwacji dostepnych na stronie www oraz w dni świąteczne.