Wieczór kawalerski Koszalin

Zamykamy do 27 osób

Emocje w ToNiePokój – dla prawdziwych mężczyzn

Organizujesz swojemu przyjacielowi wieczór kawalerski w Koszalinie? Chcesz zabrać Pana Młodego w miejsce, gdzie jeszcze nie był? Zapraszamy do nas. ToNiePokój to Escape Room dla mężczyzn, którzy lubią czuć dreszcz emocji na swoim ciele, serce, które zaczyna mocniej bić. Zapewniamy ekscytujące wrażenia, które na długo pozostaną w pamięci. Zobacz, czy poradzicie sobie w obliczu strachu i grozy!

Prawdziwa męska przygoda w pokojach zagadek

Nasz Escape Room składa się z czterech pokojów, z których każdy jest inny. Uczestnicy wieczoru kawalerskiego w Koszalinie mogą zmierzyć się ze strachem w pokojach: Prywatka, Warsztat, Mrok oraz Zbrodnia. Na który się zdecydujecie? Może podejmiecie wyzwanie, wchodząc do wszystkich pokojów zagadek? Decyzja należy do Was! Pamiętajcie, że po wejściu do mrocznego pomieszczenia, nie ma wyjścia awaryjnego. Należy rozwiązać zagadki, przeszukać każdy centymetr powierzchni, aby wydostać z pokoju. Na rozwiązanie zadań przewidziano 60 minut. Istotna jest współpraca.

Każdy z uczestników wieczoru kawalerskiego musi wykazać się umiejętnościami logicznego myślenia, wyobraźnią oraz zachować zimną krew. Zagadki mają odpowiedni poziom do danej grupy osób. Escape Room jest pełen mrocznych, przerażających przedmiotów, na widok których pojawia się dreszcz na ciele, pocą się ręce. Chcą wyjść z tego upiornego miejsca, musicie pokonać strach. Czy jako męskie grono jesteście gotowi na przeżycie niesamowitej przygody Waszego życia?

Atrakcje dla mężczyzn. Wieczór kawalerski Koszalin

Dreszczyk emocji i wspólny czas w męskim gronie? Organizacja wieczoru kawalerskiego w ToNiePokój to właśnie to, czego oczekują mężczyźni – zero nudy, mnóstwo emocji, spontanicznych sytuacji. Pokażcie, że macie odwagę i poradzicie sobie w ekstremalnie strasznych pokojach zagadek. Umówcie już dziś Wasz seans! Jak tego dokonać? To proste, można zadzwonić, wysłać maila lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej. Czekamy na Was z niecierpliwością!

Escape Room to świetne rozwiązanie jako:

Jeśli uwielbiasz

icons8-carousel-100

dobrą zabawę

puzzle

kreatywne myślenie

icons8-treasure-map-100

odkrywać nieznane

labyrinth

przygodę

to ROZRYWKA dla Ciebie!

prywatka escape room


Prywatka - świetna zabawa do białego rana ;) Ale ile można szaleć na parkiecie? Najwyższy czas już się zbierać do domu. Ale… zaraz, zaraz… Dlaczego drzwi są zamknięte? Tak świetnie się bawiliście, że nie słyszeliście, kiedy obsługa prosiła, abyście opuścili lokal. No cóż… trzeba dzwonić do managera - tylko on ma klucze, ale spokojnie... dobrze go poznaliście ostatniej nocy i gdzieś zapisywaliście jego numer. Teraz tylko trzeba poskładać go w całość, by zadzwonić i wydostać się z klubu.

warsztat


Warsztat - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Wydostań się z warsztatu w 60 minut!

mrok


Mrok - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę Mroku w 60 minut!

zbrodnia


Zbrodnia - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę zbrodni w 60 minut!

PREZENT!

Szukasz pomysłu na prezent? Potrzebujesz prezentu na już bez wychodzenia z domu? Podaruj bezcenne wspomnienia i świetną zabawę! Bilet do ToNiePokój to idealny prezent na każdą okazję! Voucher, to przepustka do magicznego świata zagadek.
Voucher można zakupić na miejscu oraz elektronicznie dokonując wpłaty na wskazane konto i wysyłając potwierdzenie przelewu na adres email : kontakt@toniepokoj.pl Voucher w formacie PDF wysyłamy w ciągu 24h.
Małgosia Wiśniewska To Nie Pokój
Numer konta: 36 1140 2004 0000 3902 7743 7898
Gra 60 minut od 2 do 4 osób - 99 zł
Każda kolejna osoba - 25 zł
Organizator zastrzega sobie zmianę ceny przy rezerwacjach po za godiznami rezerwacji dostepnych na stronie www oraz w dni świąteczne.