Urodziny Koszalin

Zamykamy do 27 osób

Szukasz pomysłu na urodziny w Koszalinie? Odwiedź nasz Escape Room ToNiePokój

Szukasz ciekawego, oryginalnego pomysłu na organizację urodzin na terenie Koszalina? Chcesz stworzyć imprezę, którą Ty i Twoi znajomi zapamiętacie przed długi czas? Zapraszamy do odwiedzenia pokojów zagadek, które są świetną atrakcją turystyczną, rozrywką i pomysłem na różnorodne imprezy. Jeśli jesteś miłośnikiem wywołujących dreszcz emocji, to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

U nas wspólnie ze znajomymi doświadczycie niezapomnianych przygód, dobrej zabawy, będziecie mieli okazję odkrywać nieznane. Pamiętajcie, że bardzo ważna jest integracja w grupie. Każdy z uczestników gry musi się w nią zaangażować, uruchomić kreatywne i logiczne myślenie.

Impreza w mrocznym stylu. Świętuj urodziny w Koszalinie

Kinderbale, szaleństwo do późnych godzin w klubach, wyjścia do pizzery stały się nudne? Czas zmienić motyw urodzin? Zapraszamy na dwie godziny niezapomnianych emocji. Proponujemy godzinę gry oraz godzinę świętowania przy torcie i przekąskach. Istnieje możliwość stworzenia grup do 5, 10 lub 15 osób.

Nasze pokoje zagadek są pomieszczeniami o konkretnej tematyce. Każdy znajdzie coś dla siebie. Poziom zagadek, które należy rozwiązać, jest dostosowywany do konkretnej grupy osób. Decydując się na nas Escape Room, Ty i Twoi znajomi zostajecie zamknięci w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu na określony czas – 60 minut. Musisz ze swoją grupą wykorzystać czas maksymalnie, ale rozwiązać postawione zadania.

Lubisz się moment, kiedy serce zaczyna mocniej bić? Koniecznie odwiedź ToNiePokój. Zorganizuj niezapomniane urodziny! Zrobimy wszystko, abyście czuli się u nas naprawdę wyjątkowo. Zarezerwuj termin na swoje urodziny już dziś. Zadzwoń do nas, wyślij maila lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Urodziny na najwyższym poziomie dla osób w różnym wieku.

Escape Room to świetne rozwiązanie jako:

Jeśli uwielbiasz

icons8-carousel-100

dobrą zabawę

puzzle

kreatywne myślenie

icons8-treasure-map-100

odkrywać nieznane

labyrinth

przygodę

to ROZRYWKA dla Ciebie!

prywatka escape room


Prywatka - świetna zabawa do białego rana ;) Ale ile można szaleć na parkiecie? Najwyższy czas już się zbierać do domu. Ale… zaraz, zaraz… Dlaczego drzwi są zamknięte? Tak świetnie się bawiliście, że nie słyszeliście, kiedy obsługa prosiła, abyście opuścili lokal. No cóż… trzeba dzwonić do managera - tylko on ma klucze, ale spokojnie... dobrze go poznaliście ostatniej nocy i gdzieś zapisywaliście jego numer. Teraz tylko trzeba poskładać go w całość, by zadzwonić i wydostać się z klubu.

warsztat


Warsztat - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Wydostań się z warsztatu w 60 minut!

mrok


Mrok - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę Mroku w 60 minut!

zbrodnia


Zbrodnia - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę zbrodni w 60 minut!

PREZENT!

Szukasz pomysłu na prezent? Potrzebujesz prezentu na już bez wychodzenia z domu? Podaruj bezcenne wspomnienia i świetną zabawę! Bilet do ToNiePokój to idealny prezent na każdą okazję! Voucher, to przepustka do magicznego świata zagadek.
Voucher można zakupić na miejscu oraz elektronicznie dokonując wpłaty na wskazane konto i wysyłając potwierdzenie przelewu na adres email : kontakt@toniepokoj.pl Voucher w formacie PDF wysyłamy w ciągu 24h.
Małgosia Wiśniewska To Nie Pokój
Numer konta: 36 1140 2004 0000 3902 7743 7898
Gra 60 minut od 2 do 4 osób - 99 zł
Każda kolejna osoba - 25 zł
Organizator zastrzega sobie zmianę ceny przy rezerwacjach po za godiznami rezerwacji dostepnych na stronie www oraz w dni świąteczne.