Urodziny dla dzieci Koszalin

Zamykamy do 27 osób

Urodziny dla dzieci w Koszalinie – wyjątkowa atrakcja pełna emocji

Organizacja urodzin dla dzieci to nie lada wyzwanie. Dzieci są bardzo wymagające, szybko im się nudzą dane czynności. Może warto pomyśleć o nietypowych, oryginalnych urodzinach? Jeśli szukasz ciekawego rozwiązania, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy liczne atrakcje, dobrą zabawę oraz niezapomnianą przygodę.

Dzieci biorące udział w grze zostają zamknięte w tematycznym pokoju, który będą w stanie opuścić dopiero wtedy, gdy rozwiążą zadania i zagadki. Trzeba intensywnie współpracować, włączyć kreatywne myślenie, by podołać wszelkimi tajemnicom. Poziom trudności zagadek jest dostosowywany do wieku, w którym są dzieci.

Urodziny dla dzieci w mrocznym scenariuszu

Zapewne każdy z uczestników urodzin mających miejsce u nas w ToNiePokój będzie wspominał je przez długi czas. Dlaczego? Miejsce to jest wyjątkowe ze względu na swą tajemniczość, nietuzinkowe zadania i wyjątkowy wystrój. Jesteś gotowy wraz z ekipą na wędrówkę po świecie pełnym tajemnic i nierozwiązanych dotąd zagadek? Zachęcamy do skorzystania z niebanalnej formy rozrywki. Świetnie odnajdą się tutaj dzieci, młodzież, ale również dorośli.

Nasz Escape Room to miejsce gdzie często organizowane są urodziny dla dzieci i nie tylko, wieczory kawalerskie/panieńskie, imprezy dla pracowników firm. Jest to także doskonałe miejsce, gdzie można spędzić czas wolny po pracy czy też udać się podczas weekendu. Urodziny dla dzieci trwają u nas dwie godziny i dostosowany są pod kątem wieku uczestników. Jedna godzina przeznaczona jest na grę, odkrywanie nieznanego, druga natomiast na wspólne świętowanie przy torcie i przekąskach. Możemy zapewnić, że każdy uczestnik urodzin odbywających się w pokoju zagadek, będzie bardzo zadowolony, a przygoda, której doświadczy, na długo pozostanie w jego głowie. Zrób niespodziankę swojemu dziecku! Zarezerwuj termin urodzin w ToNiePokój w Koszalinie.

Escape Room to świetne rozwiązanie jako:

Jeśli uwielbiasz

icons8-carousel-100

dobrą zabawę

puzzle

kreatywne myślenie

icons8-treasure-map-100

odkrywać nieznane

labyrinth

przygodę

to ROZRYWKA dla Ciebie!

prywatka escape room


Prywatka - świetna zabawa do białego rana ;) Ale ile można szaleć na parkiecie? Najwyższy czas już się zbierać do domu. Ale… zaraz, zaraz… Dlaczego drzwi są zamknięte? Tak świetnie się bawiliście, że nie słyszeliście, kiedy obsługa prosiła, abyście opuścili lokal. No cóż… trzeba dzwonić do managera - tylko on ma klucze, ale spokojnie... dobrze go poznaliście ostatniej nocy i gdzieś zapisywaliście jego numer. Teraz tylko trzeba poskładać go w całość, by zadzwonić i wydostać się z klubu.

warsztat


Warsztat - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Wydostań się z warsztatu w 60 minut!

mrok


Mrok - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę Mroku w 60 minut!

zbrodnia


Zbrodnia - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę zbrodni w 60 minut!

PREZENT!

Szukasz pomysłu na prezent? Potrzebujesz prezentu na już bez wychodzenia z domu? Podaruj bezcenne wspomnienia i świetną zabawę! Bilet do ToNiePokój to idealny prezent na każdą okazję! Voucher, to przepustka do magicznego świata zagadek.
Voucher można zakupić na miejscu oraz elektronicznie dokonując wpłaty na wskazane konto i wysyłając potwierdzenie przelewu na adres email : kontakt@toniepokoj.pl Voucher w formacie PDF wysyłamy w ciągu 24h.
Małgosia Wiśniewska To Nie Pokój
Numer konta: 36 1140 2004 0000 3902 7743 7898
Gra 60 minut od 2 do 4 osób - 99 zł
Każda kolejna osoba - 25 zł
Organizator zastrzega sobie zmianę ceny przy rezerwacjach po za godiznami rezerwacji dostepnych na stronie www oraz w dni świąteczne.