Rozrywka Koszalin

Zamykamy do 27 osób

Szukasz rozrywki w Koszalinie dostarczającej moc wrażeń i energii? Zapraszamy do ToNiePokój

Spotykasz się ze znajomymi, by wspólnie spędzić czas w aktywny sposób? Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę? Szukasz interesującej rozrywki w Koszalinie – zupełnie innej niż dotychczas? Zapraszamy do Escape Room w Koszalinie.

Escape Room to gra dla osób, które lubią dużo emocji i przygody bogate w tajemnice i zagadki. Zabierz swoich znajomych i przeżyjcie coś niesamowitego. Osoby zainteresowaną grą, mają do wyboru pokoje, z których każdy jest o innej tematyce. Proponujemy pokoje: Prywatka, Warsztat, Mrok i Zbrodnia. To od Ciebie i Twoich przyjaciół zależy, jaki scenariusz wybierzecie dla siebie.

Rozrywka Koszalin – tylko dla odważnych

ToNiePokój z pozoru jest normalną nieruchomością. Wchodząc do wnętrza, wyobrażenia ulegają zmianie. Pokoje zagadek wypełnione są licznymi przedmiotami, które wywołują dreszcz emocji na ciele, powodują, że serce zaczyna mocniej bić. Masz tyle odwagi, aby wejść do środka i rozwiązać tajemnicze zagadki?

Rozrywka w Escape Room dostarcza mnóstwo emocji oraz elektryzujących wrażeń. W rozwiązaniu licznych zagadek pomoże dobra integracja w grupie. Ważne, aby każdy brał czynny udział w grze, kreatywnie i logicznie myślał. Wchodząc do pokoju zagadek, nie ma wyjścia, nie można zrezygnować. Pożegnajcie się z nadzieją... Każde pomieszczenie obfituje w nietuzinkowe zadania, z którym trzeba się zmierzyć. Jeśli lubisz dobrą, ekscytującą zabawę, przygody, zagadki, chcesz odkrywać to, co dotąd nieodkryte, zapraszamy do nas. Dostarczymy dużą dawkę niezapomnianych wrażeń!

Dokonaj rezerwacji już dziś! Można to zrobić osobiście, telefonicznie, mailowo oraz poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej. Gwarantujemy rozrywkę w Koszalinie na jak najwyższym poziomie. Spędź swój wolny czas w wyjątkowy sposób. Świetna przygoda dla każdego w atrakcyjnych cenach! Przyjdź i pokonaj swój strach!

Escape Room to świetne rozwiązanie jako:

Jeśli uwielbiasz

icons8-carousel-100

dobrą zabawę

puzzle

kreatywne myślenie

icons8-treasure-map-100

odkrywać nieznane

labyrinth

przygodę

to ROZRYWKA dla Ciebie!

prywatka escape room


Prywatka - świetna zabawa do białego rana ;) Ale ile można szaleć na parkiecie? Najwyższy czas już się zbierać do domu. Ale… zaraz, zaraz… Dlaczego drzwi są zamknięte? Tak świetnie się bawiliście, że nie słyszeliście, kiedy obsługa prosiła, abyście opuścili lokal. No cóż… trzeba dzwonić do managera - tylko on ma klucze, ale spokojnie... dobrze go poznaliście ostatniej nocy i gdzieś zapisywaliście jego numer. Teraz tylko trzeba poskładać go w całość, by zadzwonić i wydostać się z klubu.

warsztat


Warsztat - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Wydostań się z warsztatu w 60 minut!

mrok


Mrok - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę Mroku w 60 minut!

zbrodnia


Zbrodnia - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę zbrodni w 60 minut!

PREZENT!

Szukasz pomysłu na prezent? Potrzebujesz prezentu na już bez wychodzenia z domu? Podaruj bezcenne wspomnienia i świetną zabawę! Bilet do ToNiePokój to idealny prezent na każdą okazję! Voucher, to przepustka do magicznego świata zagadek.
Voucher można zakupić na miejscu oraz elektronicznie dokonując wpłaty na wskazane konto i wysyłając potwierdzenie przelewu na adres email : kontakt@toniepokoj.pl Voucher w formacie PDF wysyłamy w ciągu 24h.
Małgosia Wiśniewska To Nie Pokój
Numer konta: 36 1140 2004 0000 3902 7743 7898
Gra 60 minut od 2 do 4 osób - 99 zł
Każda kolejna osoba - 25 zł
Organizator zastrzega sobie zmianę ceny przy rezerwacjach po za godiznami rezerwacji dostepnych na stronie www oraz w dni świąteczne.