Pokoje zagadek Koszalin

Zamykamy do 27 osób

Znajdź w sobie odwagę, by wejść do tajemniczego pokoju zagadek w Koszalinie

Zapraszamy do pokojów zagadek w Koszalinie. To miejsce zupełnie inne niż wszystkie. Z pozoru wydaje się całkiem normalne, jednak przekraczając próg ToNiePokój, wyobrażenia ulegną zmianie. Prawda o tym miejscu jest niezwykła. Pokoje wypełnione są przedmiotami, których widok przyspiesza oddech i bicie serca. Czy masz odwagę wejść do pokoju zagadek? Poznać jego tajemniczą historię? Zaproponuj wspólny wypad swoim znajomym – w grupie będzie zdecydowanie łatwiej i raźniej.

Nie ma drogi na skróty, trzeba rozwiązać wszelkie zagadki i zagadania, aby wydostać się z pomieszczenia. Pamiętaj, że czas jest ograniczony, dlatego liczy się każda minuta. Pokoje zagadek w Koszalinie to dziwne zakamarki i przedmioty wywołujące „gęsią skórkę”. Weź udział w grze typu Escape Room – pokonaj swój strach i przeżyj niezwykłą przygodę, która z pewnością pozostanie na długo w pamięci. Każde pomieszczenie kryje wiele tajemnic. Przechodząc przez próg drzwi konkretnego pokoju, nie ma się świadomości, co się może wydarzyć. Na tym polega główna idea gry. Wchodzisz na własne ryzyko? Zdecydujesz się? ToNiePokój to alternatywa dla tradycyjnej rozrywki.

Pokoje zagadek w Koszalinie jako pomysł na weekend

Pokoje zagadek na terenie miasta Koszalin mogą odwiedzić Ci, którzy lubią historie pełne przygód i niezaplanowanych zdarzeń. Chcesz poczuć się jak w prawdziwym filmie i odegrać w nim główną rolę? Koniecznie odwiedź nasz Escape Room. Możesz tutaj spędzić czas wolny w ramach rozrywki, a także świętować urodziny, imieniny, wieczór panieński/kawalerski lub zorganizować imprezę integracyjną. W ofercie posiadamy vouchery, które sprawdzą się jako forma prezentu.

Szukasz czegoś naprawdę oryginalnego? Zbierz grupę osób, by wspólnie odkrywać to, co nieznane. Zarezerwuj dogodny termin wizyty już dziś w sposób internetowy, telefoniczny lub osobisty. Czekamy na śmiałków, którzy są gotowi na dużą dawkę emocji!

Escape Room to świetne rozwiązanie jako:

Jeśli uwielbiasz

icons8-carousel-100

dobrą zabawę

puzzle

kreatywne myślenie

icons8-treasure-map-100

odkrywać nieznane

labyrinth

przygodę

to ROZRYWKA dla Ciebie!

prywatka escape room


Prywatka - świetna zabawa do białego rana ;) Ale ile można szaleć na parkiecie? Najwyższy czas już się zbierać do domu. Ale… zaraz, zaraz… Dlaczego drzwi są zamknięte? Tak świetnie się bawiliście, że nie słyszeliście, kiedy obsługa prosiła, abyście opuścili lokal. No cóż… trzeba dzwonić do managera - tylko on ma klucze, ale spokojnie... dobrze go poznaliście ostatniej nocy i gdzieś zapisywaliście jego numer. Teraz tylko trzeba poskładać go w całość, by zadzwonić i wydostać się z klubu.

warsztat


Warsztat - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Wydostań się z warsztatu w 60 minut!

mrok


Mrok - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę Mroku w 60 minut!

zbrodnia


Zbrodnia - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę zbrodni w 60 minut!

PREZENT!

Szukasz pomysłu na prezent? Potrzebujesz prezentu na już bez wychodzenia z domu? Podaruj bezcenne wspomnienia i świetną zabawę! Bilet do ToNiePokój to idealny prezent na każdą okazję! Voucher, to przepustka do magicznego świata zagadek.
Voucher można zakupić na miejscu oraz elektronicznie dokonując wpłaty na wskazane konto i wysyłając potwierdzenie przelewu na adres email : kontakt@toniepokoj.pl Voucher w formacie PDF wysyłamy w ciągu 24h.
Małgosia Wiśniewska To Nie Pokój
Numer konta: 36 1140 2004 0000 3902 7743 7898
Gra 60 minut od 2 do 4 osób - 99 zł
Każda kolejna osoba - 25 zł
Organizator zastrzega sobie zmianę ceny przy rezerwacjach po za godiznami rezerwacji dostepnych na stronie www oraz w dni świąteczne.