Escape Room Koszalin

Zamykamy do 27 osób

Odkryj tajemnicze zakamarki Escape Room w Koszalinie

Nie boisz się trudnych wzywań? Lubisz historie trzymające w napięciu? Chcesz wspólnie ze znajomymi pokonać strach i lęk podczas niezwykłej przygody? Tradycyjna forma rozrywki nie spełnia Twoich oczekiwań? Zapraszamy do odwiedzenia wyjątkowego Escape Room w Koszalinie. To miejsce wyróżnia się na tle innych, jest zdecydowanie inne.

To nieruchomość, której próg przekraczają tylko najodważniejsi. Masz odwagę poznać tajemnice tego miejsca? Pamiętaj, wchodząc do ToNiePokój, nie ma odwrotu. Chcąc się stąd wydostać, musisz poznać wszelkie zakamarki i rozwiązać zagadki. Porzuć nadzieję, że będzie łatwo. Zmierz się z dziwnymi przedmiotami, uciekający czasem i zadaniami, których na pewno nie rozwiązywane w szkole. Połącz siły z siłami znajomych. Jesteście zdani tylko na siebie, zaufajcie sobie.

Escape Room Koszalin – przygoda pełna mocnych wrażeń

Escape Room to doskonałe miejsce do spędzenia weekendu. Jest to oryginalny i bardzo ciekawy pomysł rozrywki dla każdego. Świetna zabawa na każdą okazję i bez okazji. Pokoje zagadek to również interesujący pomysł na organizację urodzin dla dzieci oraz prezent. Zaskocz kogoś i podaruj voucher do świata zagadek i tajemnic. Escape Room sprawdzi się także jako forma spędzenia wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego. Jest to dobra alternatywa do tradycyjnych spotkań.

Zapraszamy do nas. Gwarancja udanej zabawy w oryginalnym stylu

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Zadzwoń do nas i ustal odpowiadający Ci termin wizyty. Możesz skorzystać też z formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie internetowej, wysłać maila lub zrobić rezerwację osobiście.

Termin wizyty dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań grupy. Staramy się, aby poziom zadań do wykonania był adekwatny do wieku uczestników gry i ogólnego charakteru danej grupy. Oferujemy niesamowitą zabawę obfitującą w dużą porcję adrenaliny! Zabawa na najwyższym poziomie w Escape Room w Koszalinie!

Escape Room to świetne rozwiązanie jako:

Jeśli uwielbiasz

icons8-carousel-100

dobrą zabawę

puzzle

kreatywne myślenie

icons8-treasure-map-100

odkrywać nieznane

labyrinth

przygodę

to ROZRYWKA dla Ciebie!

prywatka escape room


Prywatka - świetna zabawa do białego rana ;) Ale ile można szaleć na parkiecie? Najwyższy czas już się zbierać do domu. Ale… zaraz, zaraz… Dlaczego drzwi są zamknięte? Tak świetnie się bawiliście, że nie słyszeliście, kiedy obsługa prosiła, abyście opuścili lokal. No cóż… trzeba dzwonić do managera - tylko on ma klucze, ale spokojnie... dobrze go poznaliście ostatniej nocy i gdzieś zapisywaliście jego numer. Teraz tylko trzeba poskładać go w całość, by zadzwonić i wydostać się z klubu.

warsztat


Warsztat - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Wydostań się z warsztatu w 60 minut!

mrok


Mrok - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę Mroku w 60 minut!

zbrodnia


Zbrodnia - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę zbrodni w 60 minut!

PREZENT!

Szukasz pomysłu na prezent? Potrzebujesz prezentu na już bez wychodzenia z domu? Podaruj bezcenne wspomnienia i świetną zabawę! Bilet do ToNiePokój to idealny prezent na każdą okazję! Voucher, to przepustka do magicznego świata zagadek.
Voucher można zakupić na miejscu oraz elektronicznie dokonując wpłaty na wskazane konto i wysyłając potwierdzenie przelewu na adres email : kontakt@toniepokoj.pl Voucher w formacie PDF wysyłamy w ciągu 24h.
Małgosia Wiśniewska To Nie Pokój
Numer konta: 36 1140 2004 0000 3902 7743 7898
Gra 60 minut od 2 do 4 osób - 99 zł
Każda kolejna osoba - 25 zł
Organizator zastrzega sobie zmianę ceny przy rezerwacjach po za godiznami rezerwacji dostepnych na stronie www oraz w dni świąteczne.