Czas wolny w Koszalinie

Zamykamy do 27 osób

Niezapomniana przygoda – Escape Room

Szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie czasu wolnego w Koszalinie i nie masz pomysłu, co można robić? Chcesz przeżyć coś innego, nietypowego i naprawdę emocjonującego? Wizyta w ToNiePokój będzie świetnym rozwiązaniem. Doświadczysz wspólnie ze znajomymi czegoś nowego, ale także popiszesz się swoją kreatywnością i logicznym myśleniem. Podczas niezwykłej przygody nie będziecie na pewno się nudzić.

Pokoje zagadek przeznaczone są dla osób o ogromnej cierpliwości. Jeśli lubisz przygody pełne tajemnic i zagadek, lubisz działać pod presją czasu – koniecznie nas odwiedź. Zapewniamy, że te wizytę zapamiętasz przez długi, długi czas. Spędź swój czas wolny w oryginalny sposób.

Escape Room z pozoru wygląda na zwykłą nieruchomość. Wchodząc do środka, wyobrażenia o tym miejscu ulegają zmianie. Nikt nie wie, nie spodziewa się, co spotka go wewnątrz. Przekraczając próg ToNiePokój, możesz pożegnać się z nadzieją. Tutaj nic nie jest normalne, zwykłe... Pomieszczenia o tajemniczym wyglądzie, trochę dziwne dźwięki, mnóstwo zakamarków powodują, że serce zaczyna bić mocniej, a dłonie się pocą. Czy masz tyle odwagi w sobie, żeby tam wejść? Zmierzyć się ze swoim lękiem i niepewnością? Nie ma stąd wyjścia awaryjnego. Chcesz poznać tajemnice i rozwiązać zagadki, aby wydostać się z pomieszczenia? Połącz swoje siły z siłami przyjaciół – jesteście zdani tylko na siebie!

Pokoje zagadek to idealny pomysł na spędzenie czasu wolnego w Koszalinie

Escape Room to wspaniałe miejsce na wspólną zabawę. Zorganizuj u nas urodziny swojego dziecka, wieczór kawalerski/panieński, imprezę integracyjną dla pracowników danej firmy. Spraw radość bliskiej osobie, obdarowując ją voucherem do ToNiePokój. Gwarantujemy pozytywną atmosferę oraz ogromną dawkę emocji.

Skorzystaj z naszej oferty i zaplanuj swój czas wolny. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu wizyty. Dostosujemy się do Ciebie i Twoich znajomych. Zabawa na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach dla każdego.

Escape Room to świetne rozwiązanie jako:

Jeśli uwielbiasz

icons8-carousel-100

dobrą zabawę

puzzle

kreatywne myślenie

icons8-treasure-map-100

odkrywać nieznane

labyrinth

przygodę

to ROZRYWKA dla Ciebie!

prywatka escape room


Prywatka - świetna zabawa do białego rana ;) Ale ile można szaleć na parkiecie? Najwyższy czas już się zbierać do domu. Ale… zaraz, zaraz… Dlaczego drzwi są zamknięte? Tak świetnie się bawiliście, że nie słyszeliście, kiedy obsługa prosiła, abyście opuścili lokal. No cóż… trzeba dzwonić do managera - tylko on ma klucze, ale spokojnie... dobrze go poznaliście ostatniej nocy i gdzieś zapisywaliście jego numer. Teraz tylko trzeba poskładać go w całość, by zadzwonić i wydostać się z klubu.

warsztat


Warsztat - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Wydostań się z warsztatu w 60 minut!

mrok


Mrok - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę Mroku w 60 minut!

zbrodnia


Zbrodnia - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę zbrodni w 60 minut!

PREZENT!

Szukasz pomysłu na prezent? Potrzebujesz prezentu na już bez wychodzenia z domu? Podaruj bezcenne wspomnienia i świetną zabawę! Bilet do ToNiePokój to idealny prezent na każdą okazję! Voucher, to przepustka do magicznego świata zagadek.
Voucher można zakupić na miejscu oraz elektronicznie dokonując wpłaty na wskazane konto i wysyłając potwierdzenie przelewu na adres email : kontakt@toniepokoj.pl Voucher w formacie PDF wysyłamy w ciągu 24h.
Małgosia Wiśniewska To Nie Pokój
Numer konta: 36 1140 2004 0000 3902 7743 7898
Gra 60 minut od 2 do 4 osób - 99 zł
Każda kolejna osoba - 25 zł
Organizator zastrzega sobie zmianę ceny przy rezerwacjach po za godiznami rezerwacji dostepnych na stronie www oraz w dni świąteczne.