Atrakcje turystyczne w Koszalinie

Zamykamy do 27 osób

Ciekawe atrakcje turystyczne w Koszalinie, które warto zobaczyć

Jesteś z Koszalina bądź okolic? Szukasz interesujących atrakcji turystycznych na terenie miasta? Tradycyjne formy rozrywki już Cię nie interesują? Zdobądź się na odwagę i wejdź do pokojów zagadek. To miejsce zupełnie inne niż wszystkie. Miejsce przeznaczone dla odważnych – osób, które lubią wyzwania i czuć „gęsią skórkę” na ciele.

ToNiePokój to tajemnicza nieruchomość. Z pozoru wygląda całkiem normalnie, ale wchodząc do środka, szybko zorientujesz się, że coś jest nie tak. Mnóstwo dziwnych zakamarków, niezwykłych przedmiotów i hałasów nieznanego pochodzenia – jesteś na to gotowy? Masz odwagę, by przekroczyć próg tego miejsca i poznać jego tajemnicę? Możesz liczyć tylko na swoich przyjaciół, dlatego bardzo ważna jest współpraca, kreatywne i logiczne myślenie. Pamiętaj, że wchodząc do środka, nie ma odwrotu, drogi na skróty, wyjścia awaryjnego. Chcesz uciec, wydostać się z tego miejsca? Musisz rozwiązać zagadki. Stań oko w oko z czasem, pokonaj go i uciekaj jak najszybciej!

Pokoje zagadek – dobra zabawa i duża dawka emocji

Jeśli poszukujesz oryginalnych atrakcji turystycznych w Koszalinie, zabierz znajomych i przyjdźcie do niezwykłego, pełnego tajemnic Escape Room. To miejsce, jego charakter, wizja wciąga każdego, bez wyjątku. Jest to doskonały pomysł na spędzenie czasu wolnego po pracy, szkole czy podczas weekendu. U nas istnieje możliwość zorganizowania niezapomnianych urodzin, wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego oraz imprezy integracyjnej. Proponuje również vouchery jako rewelacyjny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego.

Nie zwlekaj i zarezerwuj już dziś termin wizyty godny dla Ciebie i grupy Twoich przyjaciół. Zadzwoń, napisz maila, przyjdź osobiście lub wypełnij formularz na stronie internetowej. To takie proste, wystarczy chwila, aby móc przeżyć przygodę swego życia. Zapraszamy bardzo serdecznie!

Escape Room to świetne rozwiązanie jako:

Jeśli uwielbiasz

icons8-carousel-100

dobrą zabawę

puzzle

kreatywne myślenie

icons8-treasure-map-100

odkrywać nieznane

labyrinth

przygodę

to ROZRYWKA dla Ciebie!

prywatka escape room


Prywatka - świetna zabawa do białego rana ;) Ale ile można szaleć na parkiecie? Najwyższy czas już się zbierać do domu. Ale… zaraz, zaraz… Dlaczego drzwi są zamknięte? Tak świetnie się bawiliście, że nie słyszeliście, kiedy obsługa prosiła, abyście opuścili lokal. No cóż… trzeba dzwonić do managera - tylko on ma klucze, ale spokojnie... dobrze go poznaliście ostatniej nocy i gdzieś zapisywaliście jego numer. Teraz tylko trzeba poskładać go w całość, by zadzwonić i wydostać się z klubu.

warsztat


Warsztat - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Wydostań się z warsztatu w 60 minut!

mrok


Mrok - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę Mroku w 60 minut!

zbrodnia


Zbrodnia - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę zbrodni w 60 minut!

PREZENT!

Szukasz pomysłu na prezent? Potrzebujesz prezentu na już bez wychodzenia z domu? Podaruj bezcenne wspomnienia i świetną zabawę! Bilet do ToNiePokój to idealny prezent na każdą okazję! Voucher, to przepustka do magicznego świata zagadek.
Voucher można zakupić na miejscu oraz elektronicznie dokonując wpłaty na wskazane konto i wysyłając potwierdzenie przelewu na adres email : kontakt@toniepokoj.pl Voucher w formacie PDF wysyłamy w ciągu 24h.
Małgosia Wiśniewska To Nie Pokój
Numer konta: 36 1140 2004 0000 3902 7743 7898
Gra 60 minut od 2 do 4 osób - 99 zł
Każda kolejna osoba - 25 zł
Organizator zastrzega sobie zmianę ceny przy rezerwacjach po za godiznami rezerwacji dostepnych na stronie www oraz w dni świąteczne.