Atrakcje Koszalin

Zamykamy do 27 osób

ToNiePokój jako potężna dawka emocji

Szukasz niebanalnych atrakcji w Koszalinie, ciekawej rozrywki na terenie miasta dla siebie i swoich znajomych? Wyjścia do barów, pubów nie spełniają już Twoich oczekiwań? Chcesz poznać coś nowego, odbiegającego od codzienności? Zapraszamy na wizytę do Escape Room. Tej przygody nie zapomni nikt przez długi czas. Gra tego typu to doskonała zabawa i forma integracji dla każdego. Znakomity sposób na oderwanie się od spraw codziennych. Zapraszamy do nas grupy osób, które chcą przeżyć niepowtarzalną przygodę życia.

Nasze pokoje zagadek przypominają całkiem normalną nieruchomość. Dopiero w momencie wejścia do wnętrz, ukazuje się ich prawdziwe oblicze. Nie są to zwykłe pokoje. Jakie kryją tajemnice? Skąd w nich tyle sekretów, ukrytych przejść i dziwnych zamków? Tutaj nikt nie będzie się nudził, nie ma na to czasu. Osoby przekraczające próg pokoju zagadek, nie mają możliwości zmiany decyzji. Muszą przeszukać każdy centymetr, rozwiązać zagadki, aby uwolnić się z tego miejsca. Pamiętaj, że możesz liczyć tylko na swoich przyjaciół. Współpracujcie razem, włączcie kreatywne myślenie, to bardzo ważne w sytuacjach o dużym napięciu emocjonalnym. Najlepsze atrakcje Koszalin? Odwiedź nasz Escape Room!

Atrakcje w Koszalinie dla każdego

Posiadamy bogatą ofertę, która jest dostosowywana do wymagań i oczekiwań klientów. Nasze pokoje są świetną formą rozrywki, pomysłem na spędzenie czasu wolnego, ale również organizację imprezy integracyjnej dla pracowników konkretnej firmy, wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Zbliżają się urodziny Twojego dziecka lub kogoś bliskiego? Podaruj mu bilet do świata pełnego zagadek i tajemniczości.

Lubisz czuć dreszcz emocji na swoim ciele? Ta atrakcja jest właśnie dla Ciebie! Skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj wizytę. Możesz tego dokonać osobiście, telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej. Czekamy na Ciebie i Twoich znajomych!

Escape Room to świetne rozwiązanie jako:

Jeśli uwielbiasz

icons8-carousel-100

dobrą zabawę

puzzle

kreatywne myślenie

icons8-treasure-map-100

odkrywać nieznane

labyrinth

przygodę

to ROZRYWKA dla Ciebie!

prywatka escape room


Prywatka - świetna zabawa do białego rana ;) Ale ile można szaleć na parkiecie? Najwyższy czas już się zbierać do domu. Ale… zaraz, zaraz… Dlaczego drzwi są zamknięte? Tak świetnie się bawiliście, że nie słyszeliście, kiedy obsługa prosiła, abyście opuścili lokal. No cóż… trzeba dzwonić do managera - tylko on ma klucze, ale spokojnie... dobrze go poznaliście ostatniej nocy i gdzieś zapisywaliście jego numer. Teraz tylko trzeba poskładać go w całość, by zadzwonić i wydostać się z klubu.

warsztat


Warsztat - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Wydostań się z warsztatu w 60 minut!

mrok


Mrok - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę Mroku w 60 minut!

zbrodnia


Zbrodnia - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę zbrodni w 60 minut!

PREZENT!

Szukasz pomysłu na prezent? Potrzebujesz prezentu na już bez wychodzenia z domu? Podaruj bezcenne wspomnienia i świetną zabawę! Bilet do ToNiePokój to idealny prezent na każdą okazję! Voucher, to przepustka do magicznego świata zagadek.
Voucher można zakupić na miejscu oraz elektronicznie dokonując wpłaty na wskazane konto i wysyłając potwierdzenie przelewu na adres email : kontakt@toniepokoj.pl Voucher w formacie PDF wysyłamy w ciągu 24h.
Małgosia Wiśniewska To Nie Pokój
Numer konta: 36 1140 2004 0000 3902 7743 7898
Gra 60 minut od 2 do 4 osób - 99 zł
Każda kolejna osoba - 25 zł
Organizator zastrzega sobie zmianę ceny przy rezerwacjach po za godiznami rezerwacji dostepnych na stronie www oraz w dni świąteczne.