Atrakcje dla młodzieży Koszalin

Zamykamy do 27 osób

Escape Room Koszalin – przygoda w mrocznym stylu

Lubisz się bać, czuć dreszcz emocji na swoim ciele? Tradycyjna forma rozrywki nie spełnia Twoich oczekiwań? Zapraszamy do wyjątkowego Escape Room w Koszalinie – ToNiePokój. Pokoje zagadek przeznaczone są dla osób, które nie boją się trudnych wyzwań. Zabierz znajomych i spędźcie swój czas wolny w Koszalinie w wyjątkowy sposób. Masz odwagę poznać tajemnice tego miejsca? Pokaż, że umiesz pokonać swój lęk i liczne obawy związane z tajemniczością i grozą. Niezapomniane atrakcje w Koszalinie dla każdego!

W naszych pokojach zagadek świetnie spędzisz czas, weekend w gronie znajomych, rodziny, najbliższych. To niecodzienna rozrywka oferująca mnóstwo emocji. Pokoje wypełnione są licznym przedmiotami, na których widok serce zaczyna mocniej bić, a ręce się pocą. Masz tyle siły i odwagi, by zmierzyć się ze strachem?

Atrakcje dla młodzieży – zorganizuj niezapomnianą imprezę

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka, organizujesz wieczór kawalerski lub panieński? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dajemy możliwość organizacji różnorodnych wydarzeń, zapewniamy pełną organizację i dobrą zabawę. Gwarantujemy, że u nas nikt nie będzie się nudził. Zdecyduj się na urodziny w Koszalinie z ToNiePokój. Możesz również podarować bilet do Escape Room – to oryginalny prezent na urodziny dla dzieci i wiele innych okazji.

Zapraszamy do odwiedzenia nieruchomości, która z pozoru wygląda całkiem zwyczajnie, jednak wchodząc do środka, zmienisz zdanie. Poznaj atrakcje turystyczne w Koszalinie i przeżyj przygodę, która na pewno długo pozostanie w pamięci. Zarezerwuj dogodny termin wizyty. Zadzwoń, wyślij maila lub przyjdź osobiście.

Escape Room to świetne rozwiązanie jako:

Jeśli uwielbiasz

icons8-carousel-100

dobrą zabawę

puzzle

kreatywne myślenie

icons8-treasure-map-100

odkrywać nieznane

labyrinth

przygodę

to ROZRYWKA dla Ciebie!

prywatka escape room


Prywatka - świetna zabawa do białego rana ;) Ale ile można szaleć na parkiecie? Najwyższy czas już się zbierać do domu. Ale… zaraz, zaraz… Dlaczego drzwi są zamknięte? Tak świetnie się bawiliście, że nie słyszeliście, kiedy obsługa prosiła, abyście opuścili lokal. No cóż… trzeba dzwonić do managera - tylko on ma klucze, ale spokojnie... dobrze go poznaliście ostatniej nocy i gdzieś zapisywaliście jego numer. Teraz tylko trzeba poskładać go w całość, by zadzwonić i wydostać się z klubu.

warsztat


Warsztat - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Wydostań się z warsztatu w 60 minut!

mrok


Mrok - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę Mroku w 60 minut!

zbrodnia


Zbrodnia - Escape Room To Nie Pokój. Przyjdź i przekonaj się czy podołasz zadaniu! Rozwiąż zagadkę zbrodni w 60 minut!

PREZENT!

Szukasz pomysłu na prezent? Potrzebujesz prezentu na już bez wychodzenia z domu? Podaruj bezcenne wspomnienia i świetną zabawę! Bilet do ToNiePokój to idealny prezent na każdą okazję! Voucher, to przepustka do magicznego świata zagadek.
Voucher można zakupić na miejscu oraz elektronicznie dokonując wpłaty na wskazane konto i wysyłając potwierdzenie przelewu na adres email : kontakt@toniepokoj.pl Voucher w formacie PDF wysyłamy w ciągu 24h.
Małgosia Wiśniewska To Nie Pokój
Numer konta: 36 1140 2004 0000 3902 7743 7898
Gra 60 minut od 2 do 4 osób - 99 zł
Każda kolejna osoba - 25 zł
Organizator zastrzega sobie zmianę ceny przy rezerwacjach po za godiznami rezerwacji dostepnych na stronie www oraz w dni świąteczne.